ORLÍ HNÍZDO

kehlsteinhaus
Detail zážitku
Odlet Letiště Kladno
Destinace Salzburg, Rakousko
Délka letu 1 h 30 minut
Počet osob 1 až 5
Dostupnost květen až říjen

Kehlsteinhaus, známý také jako „Orlí hnízdo„ - je stavbou, která má za sebou komplikovanou historii. Budova je situována v nadmořské výšce 1834 m n. m. v jedné z nejnádhernějších lokalit v Německu, ba dokonce možná v celé Evropě. Projekt navrhl říšský ministr Martin Bormann jako dárek k 50. narozeninám nacistického vůdce Adolfa Hitlera. Později se však tato budova posazená na vrcholu hory Kehlstein v bavorských Alpách stala jedním z nejvyhledávanějších turistických cílů v jižním Německu.

Tento celodenní výlet zahájíme kolem deváté hodiny ranním odletem z letiště v Praze. Čeká nás přibližně hodinový let na letiště v Salzburgu (Rakousko). Než však přistaneme, pokocháme se pohledem na Orlí hnízdo z výšky, proletíme se nad vrcholky Alp a okolní krajinou.

Z letiště se již vozem přepravíte do blízkého městečka Berchtesgaden a odtud kyvadlovou dopravou až k Orlímu hnízdu. Návrat zpět do Prahy je plánován na 17 hodinu.

Tento výlet je možné uskutečnit pouze v letní sezóně a to od května do září, kdy je Orlí hnízdo zpřístupněné veřejnosti.

 

 

Šťastný let a krásný zážitek přeje tým Blue Sky Adventures!

Přidat komentář