OUTLET CITY METZINGEN

armani_outletcity
Detail zážitku
Odlet Letiště Kladno
Destinace Stuttgart, Německo
Délka letu 1 h 30 minut
Počet osob 1 až 5
Dostupnost Květen až Říjen

Tento zážitkový let je pro příznivce nakupování a světových módních značek! Vezmeme vás do největšího outletu na světě “Outlet City Metzigen”.  Známý značkový outlet přitahuje lidi z celé Evropy.

První podnikovou prodejnu zde otevřela firma Hugo Boss, která byla v Metzingenu založena a stále zde má své sídlo. Brzy byla následována ostatními společnostmi, které si zde otevřely své podnikové prodejny. Nyní je zde přes 80 takzvaných “outlet” obchodů značek jako jsou Burberry, Prada, Armani, Gucci, Michael Kors, Reebok, JOOP!, Strenesse, Escada, Bally, Puma, Nike, Adidas, Tommy Hilfiger, apod.

Firmy nabízejí rozsáhlý sortiment jejich oblečení za snížené ceny. Více o obchodech v Metzingen Outlet City, jejich nabídce a cenách ZDE!

Na tento výlet vylétáme za úsvitu z Prahy. Komfortním a moderním letadlem vás přepravíme na letiště do Stuttgartu a odtud pak autem přímo do Outlet City.

Obchody otevírají každý den krom neděle v 10 hodin a zavírají v 8 večer. Návrat je plánován ve večerních hodinách zpět do Prahy.

 

 

Šťastný let a krásný zážitek přeje tým Blue Sky Adventures!

Přidat komentář