AEROTAXI

POPTÁVKA LETU

LETADLA PRO AEROTAXI

LETECKÁ PŘEPRAVA

Vezmeme vás kamkoliv po Evropě! Rychle, spolehlivě a hlavně bezpečně...Přepravíme vás, vaši zásilku či zboží kamkoliv po Evropě. A klidně vezmeme i vašeho zvířecího přítele.
Ušetříme vám čas na obchodních cestách po Evropě a cestu nejen zkrátíme, ale také zpříjemníme. Na kolony si už nevzpomenete. Užijete si příjemný relax na palubě soukromého letadla, které tu bude pouze pro vás. Zajistíme pro vás soukromý let, který bude dokonale přizpůsoben vašim možnostem. Odlet i přistání můžeme naplánovat na letišti, na které to máte nejblíže.

Nejčastější destinace:

ČR: Praha – Brno (30 min), Ostrava (1 hod), České Budějovice (25 min), Karlovy Vary (30 min)  a další.

EU:  Praha - Bratislava (1h), Berlín (1:45h), Vídeň (1h),Norimberk, Zürich, Budapešť, Madrid, Varšava, Brusel, Benátky a další metropole.

LETECKÁ PŘEPRAVA ZÁSILEK

Chcete dostat co nejrychleji zásilku na druhý konec Evropy a nemůžete si dovolit čekat? Je vaše zásilka křehká či příliš drahá, a vy máte obavu, aby ji běžná zásilková služba cestou neponičila? Jsme připraveni pro vás letecky přepravit zboží či zásilku jiného druhu na nejbližší letiště v místě určení, nebo naopak vyzvedneme a expresně dopravíme zásilku určenou pro vás!

Přepravujeme:
– přístroje
– součástky
– náhradní díly
– medicínská zařízení a nástroje
– převozy orgánů určených pro transplantaci
– a další

Přepravujeme zásilky o maximální váze 270 kg. S vaší zásilkou budeme nakládat s maximální péčí a obezřetností s ohledem na obsah zásilky. 

LETECKÁ PŘEPRAVA ZVÍŘAT

Nechcete svého mazlíčka nechávat doma? Na palubě ho rádi uvítáme.

Na palubu vezmeme:
– psa
– kočku
– králíčka
– morče
– a další

Drobná zvířata  (malé psi, kočky či králíčky) je třeba přepravovat v přepravce, tašce či košíku, nebo mít uzavřený přepravní kontejner. Psi musí být na vodítku a pokud mít náhubek. Nezapomeňte vzít vašemu čtyřnohému kamarádovi všechny doklady potřebné pro cestu do zahraničí.
Přeprava drobných zvířat je ZDARMA! Za drobné zvíře na palubě se nic nepřiplácí, vše je v ceně služby za let a letadlo. Důležité je, aby nebyla překročena celková váha přepravovaných osob včetně nákladu, do kterého musíme započítat i zvířecí cestující.

LETADLA

CESSNA 350 CORVALIS

8 990 CZK / hodina

Počet osob: 3 pas. +  1 pilot
Rychlost: 350 km/h
Dolet letadla: 2 330 km
Max. výška:  5 500 m


Velmi rychlé a ekonomické letadlo celokompozitové konstrukce, která je mimořádně pevná. Je certifikováno pro jednoho pilota a tři pasažéry, kterým poskytuje velmi pohodlný let. Může přistávat i na menších letištích s kratší dráhou vzletu a travnatým povrchem.

CESSNA T206H STATIONAIR

10 990 CZK / hodina

Počet osob: 5 pas. + 1 pilot
Rychlost: 280 km/h
Dolet letadla: 1 700 km
Max. výška: 8 200 m


Letecké "SUV", šestimístné letadlo, které uveze i těžký náklad a díky podvozku může přistávat i na nekvalitních plochách a travnatých letištích. Motor má turbo systém přeplánování, a proto lze létat i ve vyšších letových hladinách.

BEECHCRAFT KING AIR 200

35 000 CZK / hodina

Počet osob: 9 pas. + 2 piloti
Rychlost: 540 km/h
Dolet letadla: 3 330 km
Max. výška:  10 700 m

 

Komfortní letoun až pro 9 cestujících. King Air má dva turbínové motory, který každý dává výkon 850 koní. Letadlo je celosvětově velmi populární dopravní prostředek pro kratší a střední tratě. Letoun má na palubě WC.

EMBRAER PHENOM 100

70 000 CZK / hodina

Počet osob: 4 pas. + 2 piloti
Rychlost: 720 km/h
Dolet letadla: 2 200 km
Max. výška:  12 570 m

 

Moderní proudové letadlo kategorie lightjets nabízí vysoký komfort letu díky prostorné čtyřmístní kabině. Vhodné pro cestování po celé Evropě. Letadlo je vybaveno WC.

HAWKER BEECHJET 400A

84 000 CZK / hodina

Počet osob: 8 pas. + 2 piloti
Rychlost: 820 km/h
Dolet letadla: 3 200 km
Max. výška:  13 700 m

 

Dvoumotorové proudové letadlo, které dosahuje vysokých rychlostí a létá nad nepříjemným počasím. Letoun je určen jak pro firemní, tak i individuální zákazníky a chartery. Hawker nabízí bezpečnost dopravního letounu s dvojpilotní posádkou, a pohodlí pro všechny cestující. Letoun získal popularitu pro svůj nadčasový design, spolehlivost, kvalitu a luxus, který dopřává zákazníkům na palubě.

DESTINACE

Zajistíme individuální let, zcela přizpůsobený vašim potřebám a možnostem. Odlety a přistání mohou být provedeny na letištích, které vám vyhovují nejlépe.

Paříž, Madrid, Berlín, Londýn, Varšava, Bratislava, Vídeň, Nice a mnoho dalších měst. Napište nám a rádi všechno zařídíme!

AEROTAXI - POPTÁVKA LETU