AEROTAXI

POPTÁVKA LETU

LETECKÁ PŘEPRAVA

Vezmeme vás kamkoliv po Evropě! Rychle, spolehlivě a hlavně bezpečně...Přepravíme vás, vaši zásilku či zboží kamkoliv po Evropě. A klidně vezmeme i vašeho zvířecího přítele.
Ušetříme vám čas na obchodních cestách po Evropě a cestu nejen zkrátíme, ale také zpříjemníme. Na kolony si už nevzpomenete. Užijete si příjemný relax na palubě soukromého letadla, které tu bude pouze pro vás. Zajistíme pro vás soukromý let, který bude dokonale přizpůsoben vašim možnostem. Odlet i přistání můžeme naplánovat na letišti, na které to máte nejblíže.

Nejčastější destinace:

ČR: Praha – Brno (30 min), Ostrava (1 hod), České Budějovice (25 min), Karlovy Vary (30 min)  a další.

EU:  Praha - Bratislava (1h), Berlín (1:45h), Vídeň (1h),Norimberk, Zürich, Budapešť, Madrid, Varšava, Brusel, Benátky a další metropole.

LETECKÁ PŘEPRAVA ZÁSILEK

Chcete dostat co nejrychleji zásilku na druhý konec Evropy a nemůžete si dovolit čekat? Je vaše zásilka křehká či příliš drahá, a vy máte obavu, aby ji běžná zásilková služba cestou neponičila? Jsme připraveni pro vás letecky přepravit zboží či zásilku jiného druhu na nejbližší letiště v místě určení, nebo naopak vyzvedneme a expresně dopravíme zásilku určenou pro vás!

Přepravujeme:
– přístroje
– součástky
– náhradní díly
– medicínská zařízení a nástroje
– převozy orgánů určených pro transplantaci
– a další

DESTINACE

Zajistíme individuální let, zcela přizpůsobený vašim potřebám a možnostem. Odlety a přistání mohou být provedeny na letištích, které vám vyhovují nejlépe.

Paříž, Madrid, Berlín, Londýn, Varšava, Bratislava, Vídeň, Nice a mnoho dalších měst. Napište nám a rádi všechno zařídíme!