TIPY NA VÝLETY

Co se líbilo našim klientům? Kam rádi létají piloti? Jaké trasy jsou ty nejoblíbenější? Máme pro vás tipy na letecké výlety za poznáním, zábavou a relaxací.

Pokud by jste chtěli některý z výletů realizovat pro sebe, ale i jako dárek pro vaše blízké či známé, neváhejte nám napsat, co a jak by jste chtěli. Obratem vám zpracujeme nabídku na míru.

Máte tip na letecký výlet? 

Napište nám

HANGAR 7 – The Flying Bulls

Autor: blueskyadventures | 14.6.2018

V Hangaru 7 na letišti v Salzburgu je k vidění jedinečná expozice letadel Flying Bulls a sbírka závodních vozidel Formule 1. Hangar 7 je však také jedinečný architektonický koncept, kde se technologie, umění a zábava potkávají tváří tvář a přirozeně se doplňují.

LET NAD ALPY

Autor: blueskyadventures | 1.11.2017

Alpy je dobrodružný let pro milovníky létání a hor! Uvidíme pohoří, údolí, krásné horské jezery a řeky z výšky. Tuto neuvěřitelnou podívanou ze země nikdy neuvidíte.

VÍKEND PRO DVA VE VYSOKÝCH TATRÁCH

Autor: blueskyadventures | 19.9.2017

Romantická příroda Vysokých Tater je vyhlášená. A vás k tomu čeká cesta moderním soukromým letadlem, a noc strávená v přepychovém apartmánu či luxusním hotelu!

VÍKEND PRO DVA V BENÁTKÁCH

Autor: blueskyadventures | 19.9.2017

Město malířů, básníků, spisovatelů, filmařů a vůbec umělců všech možných žánrů to jsou italské Benátky (Venezia). Historie i moderní doba se zde snoubí v harmonii, která každého okouzlí!

VÍKEND U MOŘE V CHORVATSKU

Autor: blueskyadventures | 19.9.2017

Odhoďte na chvíli starosti za hlavu a pojďte s námi k moři. Můžeme vyrazit už dnes! Z letiště Kladno budeme za dvě hodiny u moře.

GOLFOVÝ KLUB ADRIATIC ISTRIA

Autor: blueskyadventures | 19.9.2017

Proč nespojit vaši vášeň pro golf a zároveň si užít svěží mořský vzduch a šumění moře? Užijte si dny volna s golfem ve luxusním golfovém klubu Adriatic na pobřeží Chorvatského moře!

ZÁBAVNÍ PARK EUROPA-PARK

Autor: blueskyadventures | 19.9.2017

Zážitkový výlet, kde si přijdou na své rodiče i děti! Chcete vzít své děti do jednoho z největších zábavních parků Evropy, a zároveň se vyvarovat dlouhé a nudné cesty? Leťte letadlem!

VÝLET DO KARLOVÝCH VARŮ

Autor: blueskyadventures | 11.8.2017

Karlovy Vary je věhlasné lázeňské středisko s největší koncentrací léčivých pramenů na světě. Jeho historie sahá do 13 století!

VÝLET DO ČESKÉHO KRUMLOVA

Autor: blueskyadventures | 11.8.2017

Český Krumlov patří mezi nejkrásnější historická místa světa a jako první z našich památek byl roku 1992 zařazen do seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

HISTORICKÉ MĚSTO SALZBURG

Autor: blueskyadventures | 11.8.2017

Město Salzburg – a zejména jeho historické Staré město – je jedním z nejkrásnějších měst na naší planetě. Město je světovým kulturním dědictvím, které mu propůjčila mezinárodní organizace UNESCO.

SOLNÉ DOLY WIELICZKA

Autor: blueskyadventures | 11.8.2017

Vezmeme Vás letadlem do velkolepého světa podzemí, kde příroda a ruka člověka vykouzlila něco nezapomenutelného – do solných dolů Wieliczka!

VÁNOČNÍ TRHY VE VÍDNI

Autor: blueskyadventures | 11.8.2017

Ve Vídni zažijete to pravé vánoční kouzlo. Překrásné vánoční osvětlení, vůně vánočních pochoutek, svařené víno a mnoho dalšího.

VINICE JIŽNÍ MORAVY S DEGUSTACÍ VÍN

Autor: blueskyadventures | 9.8.2017

Zážitkový let za krásou a dary Jižní Moravy spojený s prohlídkou města Mikulov a možností nákupu a degustace vín ve známém vinařství TANZBERG. Zážitek je spojen s vyhlídkovým letem nad Brnem, Zámekem Židlochovice, Mušovskými jezery, vinicemi Pálavy a Lednicko Valtickým areálem.